Lavendelwater Bio hydrolaat 100 ml
€ 13,50
Beschrijving
Lavendelwater hydrolaat biologisch
Inhoud: 100 ml
Land van herkomst: Frankrijk
Afkomstig uit biologische teelt
100% puur en zonder toevoeging van alcohol
Na openen is de lavendelwater goed voor 5 maanden, mits bewaard in de koelkast.
Lavendelwater en aromatherapie
Lavendelwater hydrolaat ontstaat als lavendel wordt gedestilleerd. Qua geur verschilt lavendelwater hydrolaat aanzienlijk ten opzichte van de etherische olie lavendel. De in water oplosbare delen, als lavendel wordt gedestilleerd, zitten in het lavendelwater. De geur van deze delen ruiken minder naar lavendel en meer naar een geur die vergelijkbaar is met hooi en kruiden. Als je lavendelwater iets meer naar lavendel wilt laten ruiken, dan kun je er altijd 1 of 2 druppels lavendelolie aan toevoegen.
Ondanks dat de geur enigszins verschilt, zijn de voordelen van lavendelwater exact hetzelfde. Lavendelwater verheldert, reinigt en verfrist de huid. Het heeft een kalmerende en balancerende werking, ook bij lichte zonnebrand, huidirritaties en insectenbeten. Het is bewezen dat als je lavendelwater in de slaapkamer sproeit vlak voor het slapen gaan, dat je rustiger en meer ontspannen in slaap valt. Lavendelwater mengt zich goed met rozenwater en is geschikt voor gebruik met een kompres.
De service van Oils & Zirbe
✓ 100% natuurlijke en biologische producten
✓ Gratis verzending binnen Nederland vanaf €40,-
✓ Gratis verzending naar België vanaf €100,-
✓ Voor 12:00 uur besteld, de volgende werkdag in huis
Heb je vragen?
Geen probleem, stuur ons een e-mail en we reageren zo snel mogelijk. Je ontvangt altijd op dezelfde dag nog een antwoord.